Opis

Jedyny taki w Polsce ,oryginalny, całoroczny, okrągły parterowy dom z bala – ARENA SPA. Położony w otoczeniu pięknych jezior i lasów nad samym strumieniem. Z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu. Oddany do użytku 1 lipca 2017 r.!!! Jest to niepowtarzalna i unikatowa konstrukcja o wielkości 130 m2, charakteryzująca się bardzo wysokim standardem. Posiada trzy niezależne sypialnie oraz duży salon z aneksem kuchennym. Dodatkowo przestronna łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. W domu tym może pomieścić się max. 10 osób ( 5 dwuosobowych łóżek ). Wyposażony m.in. w: zmywarkę, piekarnik, barek z hokerami, kominek, łódkę, kajak, 2 leżaki, grill, miejsce na ognisko, wi-fi, itp. Klimatu temu nietuzinkowemu domowi nadaje klimatyczne oświetlenie LED oraz kula disco . Można tu zorganizować integracyjne spotkanie w gronie najbliższych, przyjaciół.

Niesamowitą atrakcją tego domu jest usytuowana na tarasie bardzo duża, działająca cały rok, okrągła gorąca balia kąpielowa podświetlana LED z air masażem i jacuzzi (2,2 m średnicy), mogąca pomieścić spokojnie 8-10 osób! Szczególny klimat jest podczas zimowej scenerii!!
Naładujecie tu akumulatory oraz zrelaksujecie się podczas korzystania z naszych atrakcji SPA!

DODATKOWO DLA NASZYCH GOŚCI OD 4 GRUDNIA 2018 URUCHOMILIŚMY SAUNĘ W KSZTAŁCIE IGLOO! -TUŻ OBOK BALII KĄPIELOWEJ. SAUNA ZLOKALIZOWANA JEST NAD SAMYM STRUMIENIEM GDZIE MOŻNA SCHŁODZIĆ SIĘ ZIMNĄ WODĄ.


Opłaty:

Cena za dobę wynosi 650 zł do 8 osób + zużycie prądu z licznika (cena 1kW - 1zł.)

Istnieje możliwość zakwaterowania dodatkowych dwóch osób w domu w cenie 50 zł os/doba.

W cenie: korzystanie z gorącej balii kąpielowej z jacuzzi oraz sauny (opalanych drewnem kominkowym).

W dniu przyjazdu pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 500 zł.

Powyższe ceny nie dotyczą długich weekendów takich jak: Wielkanoc, Majówka, Boże Ciało oraz okresu świąteczno-noworocznego


Rezerwacja:

W celu zarezerwowania terminu proszę kontaktować się telefonicznie lub mailowo:
tel. kom.: +48 603 756 348
e-mail: dominik.wynajem@gmail.com

Mapa dojazdu

Krąg 40 (nad samym jeziorem)
76-010 Krąg, Polska
Współrzędne nawigacji: 54° 12' 38.4696" N, 16° 41' 59.2296" E


Zobacz na większej mapie